#2015-12-28 08:41:37 

Kraken

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Annopol

Wiek: 22

Witam wszystkich. Mieszkam w poznaniu. Moja firma dostała zlecenie na remont dużego mieszkania. Chcę wysłać tam chłopaków, ale klient wymyślił sobie, że interesują go nowe balustrady. Może mi ktoś polecić jakiegoś producenta? Bardzo mi zależy na tym zleceniu, a nie chciał bym się przejechać przez małe niedopatrzenie.
#2015-12-28 08:58:32 

Beliz

Użytkownik

Posty: 27

Skąd: Radom

Wiek: 26

Jest jedna firmą robiąca schody Poznań to ich obszar działania. W swojej ofercie też mają produkty, które na pewno cię zainteresują. Ważne dla mnie przy ich wyborze było, że posiadają dużą ilość nowoczesnych projektów. Raczej nie znajdziesz tutaj klasyki. Jeżeli interesuje cię nowoczesny wygląd to sprawdź ich stronę. Nie zawiedziesz się na pewno.
#2015-12-28 09:26:36 

mario_balotelli

Użytkownik

Posty: 50

Skąd: Łódź

Wiek: 32

Jest kilka firm zajmująca się balustradami z Poznania. To też zależy czy interesuje cię duża firma, czy raczej mała firemka. W sumie to zdania są podzielone, czasem możesz trafić na dużych co robią naprawdę dobre rzeczy, tak samo możesz trafić na małe przedsiębiorstwo które jeszcze nie ma takiej wiedzy i robi trochę gorsze rzeczy.
#2015-12-28 11:09:09 

\/\/ittold

Użytkownik

Posty: 98

Skąd: Karczew

Wiek: 39

Poczytaj wpisy na forum. Wydaje mi się, że ktoś już wcześniej pytał o takie coś. Tam powinna być masa odpowiedzi wraz z ofertami firm. Każda firma robi co innego i w inny sposób. Kwestia, która z nich ma odpowiednie doświadczenie. Z mojego doświadczenia wynika że większość z nich robi dobrą robotę. Gorzej z terminami.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015