#2020-10-13 10:53:44 

Katatonia

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Skierniewice

Wiek: 35

Jakie lampy sufitowe bardziej wam się podobają, te przylegające do sufitu czy z niego zwisające?
#2020-10-13 12:06:26 

Maola

Użytkownik

Posty: 46

Skąd: Warszawa

Wiek: 36

To zalezy, w jakim pomieszczeniu ma bycumieszczona taka lampa i jak wysokie jest to pomieszczenie. W łazience preferowałabym plafon przylegajacy do sufitu, ale już do kuchni, czy do salonu wybralabym jakiś z produktów firmy Leds C4 . Oni mają w swojej ofercie sporo modeli bardzo designerskich lamp wiszących.
#2020-10-13 13:48:31 

Skalmold

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Hel

Wiek: 29

Ja w ogóle preferuje kinkiety, ale jak już miałbym szukać czegoś modnego na sufit, to postawiłbym na jedną z tych lamp. Chodzi mi o te lampy sufitowe, które mają grube i dosyć długie oprawy, także niby dolegają do sufitu, ale jednak wyraźnie od niego odstają. Dzięki temu nie wyglądają jak klasyczne plafony.
#2020-10-13 15:38:30 

potworna

Użytkownik

Posty: 46

Skąd: Rzeszów

Wiek: 20

Ja też jestem zwolenniczką lamp ściennych, ale takie lampy jak kinkiety najlepiej prezentują się w mniejszych pomieszczeniach tj. łazienki czy przedpokoje. W kuchni czy salonie stawiałbym własnie na lapmy sufitowe, bez różnicy czy będą to lampy przylegające do sufitu czy z niego zwisające.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015