#2017-07-02 22:54:49 

\/\/ittold

Użytkownik

Ja i żona od dłuższego czasu mamy własną firmę. Już powoli zainwestowane pieniądze zaczynają się zwracać, więc zaczynamy trochę bardziej być wygodnie i teraz szukamy jakiegoś biura rachunkowego z Białegostoku, które by nas wsparło z tą całą papierologią. Głównie nam chodzi o księge przychodów i rozchodów, bo z tym jest najwięcej roboty naszym zdaniem. Z góry dzięki za wszystkie pomysły!
#2017-07-02 23:42:24 

Syriuszka

Użytkownik

Ja byłam strasznie zawiedziona, bo już w trzech różnych biurach rachunkowych miałam robioną księgowość i za każdym razem szybko rezygnowałam. Nie dość że mają astronomiczne stawki, to jeszcze i tak na kontroli mi stwierdzili braki
#2017-07-03 02:07:57 

Pani_na_włościach

Użytkownik

Serio? W Białymstoku ci się to zdarzyło? Właśnie raczej zawsze słyszałam, że wszyscy chwalą biura z naszego miasta, że mają bardzo dobry stosunek ceny do jakości usług, bo w porównaniu z Warszawą to można za półdarmo mieć ogarniętą całą strefę księgowości. No a jednak tutaj nie ma anonimowości, to nie takie znowu wielkie miasto, jak jakieś biuro sobie zrobi złą opinię, to nie odbuduje jej już raczej
#2017-07-03 04:01:15 

SkutyLodem

Użytkownik

Podpisuję się pod koleżanka w 100%. Załatwiałem niedawno, żeby ktoś dla mojego ojca prowadził księgę przychodów i rozchodów w Białymstoku i bardzo szybko trafiłem na tą panią - http://www.biuro-rachunkowe-jmm.pl/ksiega-przychodow-i-rozchodow.html. Nie dość że nawet na stronie dokładnie opisuje co i dlaczego prowadzi dla firm, to jeszcze jest bardzo pomocna we wszystkim.
#2017-07-03 06:06:36 

\/\/ittold

Użytkownik

A prowadzi mu tylko księgę czy wszystko?
#2017-07-03 08:52:27 

SkutyLodem

Użytkownik

Nie znam szczegółów, bo ja ich tylko skontaktowałem, ale księgę na 100%, a co do reszty to nie jestem pewien, ale chyba tak
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015