#2017-01-05 03:24:59 

Satara

Użytkownik

Posty: 75

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 37

hejka:) mam takie pytanie chyba bardzej do dzewczyn niż do plci brzydkiej, chociaz kto wie:D czym tak naprawdę zajmuje sie hostessa? Czy to tylko promocja produktow spożywczych w markecie czy cos więcej?
#2017-01-05 03:55:31 

Dumbledore

Użytkownik

Posty: 73

Skąd: Warszawa

Wiek: 34

dziwne to twoje pytanie, popierwsze masz jakieś przedpotopowe wyobrazenie o pracy hostessy, a podrugie nie bardzo wiem, czy pytasz dlatego bo chcesz zostac hostessą czy chcesz wynajac hostessy, ale wiedz ze dobra hostesa nie boi się zadnych wyzwan i to nieważne czy chodzi o promocje żywnosci czy o rozdawanie ulotek w markiecie czy tez o obsługę spotkania biznesowego i konferenjcji z gośćmi w języku obcym
#2017-01-05 05:56:15 

Betlegeza

Użytkownik

Posty: 26

Skąd: Augustów

Wiek: 29

zgadzam się w 100 procentach ludzie często nie doceniaja pracy hostesy, a jest to praca ciekawa, ale wymagająca duzego zaangażowania. dla zainteresowanych podsyłam link http://www.hostessy.caneli.com.pl/hostessy-warszawa/ gdzie mozna zobaczyc krótki filmik o pracy hostessy i sprawdzic jakie imprezy do tej pory obsługiwały hostessy nie tylko w stolicy.
#2017-01-05 08:44:14 

Syriuszka

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Grudziądz

Wiek: 28

no proszę jaka fajna dyskusja się wywiazala i ile ciekawych rzeczy można się dowiedziec, :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015