#2016-12-15 01:35:21 

Maola

Użytkownik

Posty: 46

Skąd: Warszawa

Wiek: 36

zastanawiam się jaka kołdra byłaby dla mnie najlepsza. Oczywiście chodzi mi o wygodę, cenę, jakość wykonania i tak dalej… ale też o alergię. Niestety jestem alergiczką i na pewno niedobrze spałoby mi się w towarzystwie dużej ilości roztoczy… wydaje się więc, że kołdry puchowe odpadają? Chociaż słyszałam na ten temat sprzeczne opinie…
#2016-12-15 03:34:10 

Katatonia

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Skierniewice

Wiek: 35

nie, to niekoniecznie tak, że kołdry puchowe odpadają. Pierze wcale nie musi być takie uciążliwe dla alergików, o ile producent zadba o to, by je dobrze przygotować, oczyścić i nie wiem co tam jeszcze… poza tym zawsze warto popytać w sklepach, oni powinni wiedzieć najlepiej. Ja wiem tylko, że moja współlokatorka ma alergię, ale śpi pod puchową kołdrą i wszystko jest w porządku, nie narzeka na żadne uciążliwe objawy…
#2016-12-15 05:57:47 

wioletta_gdansk

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Katowice

Wiek: 40

może poczytaj sobie informacje ze strony internetowej sklepu https://proecodreams.pl/content/13-jaka-koldre-kupic, dają trochę ciekawych wskazówek i przydatnych informacji, o alergikach też. Podobno chodzi o splot włókien we wsadzie, jeśli jest odpowiedni to alergicy nie mają się czego obawiać… nie mam co prawda alergii, ale pod kołdrą z tego sklepu na pewno śpi się bardzo wygodnie.
#2016-12-15 08:25:33 

Felix

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Tarnów

Wiek: 34

zwróć uwagę na producenta i opinie o jego produktach, niektórzy oszukują i wypychają byle czym… trzeba być niestety ostrożnym. A co do alergii to jeszcze zależy od tego jak bardzo jest zaawansowana. Ale spanie pod puchem chyba nie jest złe, jeśli tak jak wspomnieli poprzednicy, środek kołdry jest odpowiedni.
#2016-12-15 10:43:18 

Irnadeonne

Użytkownik

Posty: 13

Skąd: Mrozy

Wiek: 32

ja śpię pod puchową i jest ok., nie kicham, nie kaszlę, nie mam żadnej wysypki i oddycha się normalnie. A mam alergię na roztocza. Chyba najgorzej reaguję przy regale z książkami, tam to niestety zawsze jest sporo kurzu…
#2016-12-15 12:40:34 

Maola

Użytkownik

Posty: 46

Skąd: Warszawa

Wiek: 36

dziękuję za komentarze! Informacje z linku bardzo przydatne, chyba faktycznie wokół puchu krąży wiele mitów. Dowiedziałam się nowych, ciekawych rzeczy.;p
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015