#2016-12-15 08:24:22 

mario_balotelli

Użytkownik

Posty: 50

Skąd: Łódź

Wiek: 32

witam forumowiczów! Muszę pokryć i wyizolować dach w swoim domu, żeby było nam wszystkim w środku fajnie i ciepło.;) sam się na tym kompletnie nie znam, więc i tak nie ma mowy, żebym robił to sam, zamierzam zatrudnić jakąś firmę. Ale chyba też fakt, że nawet zatrudniając firmę wypada coś więcej wiedzieć na dany temat, żeby się nie wygłupić i nie dać oszukać… może ktoś z was robił już jakieś izolacje i napisze mi kilka słów na ten temat? Będę naprawdę wdzięczny i z góry dziękuję!
#2016-12-15 08:47:22 

SkutyLodem

Użytkownik

Posty: 76

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 38

poczytaj sobie w sieci, znajdziesz wiele informacji na ten temat. My izolowaliśmy dachy w naszych budynkach przemysłowych i korzystaliśmy z tej oferty https://amc.net.pl/oferta,dachy---kompleksowe-pokrycie-i-izolacja,67.html. Mogę ich polecić, poszło naprawdę szybko i profesjonalnie, i nie musieliśmy nawet zapłacić tak wiele jak myślałem.;) zawsze możesz podpytać pracowników jaki rodzaj izolacji jest najlepszy, bo oni mają praktykę i wiedzą, a my co moglibyśmy tak konkretnie powiedzieć…;)

#2016-12-15 09:14:11 

potworna

Użytkownik

Posty: 46

Skąd: Rzeszów

Wiek: 20

U nas izolowali dach pianą poliuretanową – fajnie to wyglądało.;) a efekt dobry. Co do innych sposobów to nie wiem, ale ten na pewno daje dobrą szczelność i ciepło, a panowie z firmy prędko się z tym uporali, co też miało dla mnie spore znaczenie. Jednak dach nad głową musi być, i to w dobrej kondycji, szczególnie kiedy nadchodzą zimne miesiące…
#2016-12-15 10:08:42 

Kraken

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Annopol

Wiek: 22

Wszystkie izolacje są dobre, jeśli przeprowadzi je sprawdzona firma.;) teraz jest łatwy dostęp do wielu świetnych technologii, trzeba tylko umieć je wykorzystać i starać się o precyzję… bo jak nie ma precyzji to dach na pewno nie będzie wytrzymały.:p jakość wykonania na pierwszym miejscu.
#2016-12-15 11:10:06 

Joanna Parylak

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Zamość

Wiek: 24

zgadzam się, wszystko zależy od firmy. Najlepiej korzystać z jakichś polecanych usług.;) na rodzajach izolacji też się niestety nie znam, ale wiem, że jak moja przyjaciółka miała izolowany dach to miała sporo dylematów. Dopóki nie podpytała firmy co wybrać, bo oni wiedzieli…;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015