#2016-11-29 07:17:44 

Satara

Użytkownik

Posty: 75

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 37

Bardzo serdecznie Was wszystkich witam i od razu mówię, że mam pytanie. NO w końcu po to przyszłam tu na forum, żeby zadawać pytania, no nie? Chcę założyć sklep i szukam teraz różnych dostawców, którzy mi zapewnią dostawy do tego sklepu. O odzież chodzi. Możecie coś polecić?
#2016-11-29 08:09:20 

Kraken

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Annopol

Wiek: 22

Jasne, że możemy. Pełno tu jest ludzi, którzy się zajmują handlem. A szczególnie ubraniami, bo to jest taki biznes, który się opłaca. Ubrania udzie zawsze kupują i to z każdego kręgu, więc biznes gwarantowany. Jeszcze jak masz ubrania dobre jakościowo i tanie to już w ogóle masz sukces murowany
#2016-11-29 08:55:58 

Beliz

Użytkownik

Posty: 27

Skąd: Radom

Wiek: 26

Ja bym Ci polecił się zainteresować Wólką Kosowską. No bo nie napisałaś co dokładnie z tych ubrań chcesz sprzedawać. Na stronie wolka24.com możesz znaleźć cała ofertę, która jest naprawdę piorunująca. I tam po prostu zamawiasz i masz pewność, że dotrze do Ciebie taki towar jaki byś chciała ;)
#2016-11-29 10:28:30 

Satara

Użytkownik

Posty: 75

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 37

O, to jest bardzo super oferta, która by mnie chyba interesowała. Ogólnie to chce różne rzeczy sprzedawać. Obuwie, ubrania, bieliznę. Żeby każdy kto przyjdzie mógł się ubrać od stóp do głów. Ja takie sklepy lubię i też bym chciała taki prowadzić
#2016-11-29 11:26:23 

Kraken

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Annopol

Wiek: 22

No widzisz, to na strone http://wolka24.com/odziez/odziez-meska masz na przykład ogromny wybór odzieży męskiej, a jak mówisz, że szukasz czegoś takiego to proszę bardzo. Masz tutaj wszystko czego potrzebujesz do tego, żeby prowadzić taki sklep z prawdziwego zdarzenia
#2016-11-29 13:20:29 

Beliz

Użytkownik

Posty: 27

Skąd: Radom

Wiek: 26

Mnie się bardzo jeszcze podoba ta hurtownia butów, która tam jest, bo można naprawdę świetne okazje tam trafić i w ogóle. Różne fasony, wszystkie rozmiary. Jak ktoś chce prowadzić taki wielki sklep z prawdziwego zdarzenia, to naprawdę może się tam obkupić do woli i przez wiele zaopatrywać, bo wybór towaru jest spory
#2016-11-29 13:49:37 

Satara

Użytkownik

Posty: 75

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 37

No właśnie widzę, że to wszystko wygląda tam całkiem fajnie. No cóż, chyba nie mam rzeczywiście wyjścia jak tylko się tym dogłębniej zainteresować i tę moją firmę bez obaw zakładac
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015