#2016-11-28 05:36:00 

Maola

Użytkownik

Posty: 46

Skąd: Warszawa

Wiek: 36

Zauważyłam, ze coraz więcej moich znajomych korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Początkowo tego nie rozumiałam i czułam, że ja nie mam takiej potrzeby, ale ostatnio coraz częściej myśle o tym, żeby też zacząć robić coś ze swoją twarzą. Na botox raczej się nie zdecyduję, ale zalezy mi na widocznym ujędrnieniu i uelastycznieniu skóry twarzy? A Waszym zdaniem czy jest to dobry powód, żeby wybrać się do kliniki medycyny estetycznej?
#2016-11-28 08:23:43 

Syriuszka

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Grudziądz

Wiek: 28

Ja od pewnego czasu chodze do kliniki medycyny estetycznej w Gliwicach i jednym z głównych powodów dla których zaczęłam tam chodzić była własnie poprawa wyglądu twarzy. Teraz po serii kilku profesjonalnych zabiegów czuję się świetnie – młodsza niż w rzeczywistości i bardziej pewna siebie, a do tego chętniej spogladam w lustro. Planuję też skorzystać z oferty doświadczonej kosmetyczki w Zabrzu i kompleksowo zadbać o swoje dłonie oraz paznokcie. Marzy mi się też relaksacyjny masaż bańką chińską albo gorącymi kamieniami. Sądze, że każda kobieta powinna dbać o siebie i sprawiac sobie tego rodzaju prezenty, bo zasługuje, by być piekna i zrelaksowana.
#2016-11-28 09:11:21 

Maola

Użytkownik

Posty: 46

Skąd: Warszawa

Wiek: 36

Rozumiem. :) W sumie rzadko korzystałam z pomocy profesjonalistów od wyglądu i dlatego trochę się wahałam, czy powinnam wydawać pieniądze na zabiegi upiększające. No ale przecież raz się żyje i dlaczego miałabym nie zrobić czegos tylko dla siebie?
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015