#2016-11-10 05:20:55 

Kraken

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Annopol

Wiek: 22

Chciałbym poznać Wasze opinie na temat kupowania leków bez recepty przez Internet. Czy uważacie, że kupowanie leków w ten sposób jest bezpieczne?
#2016-11-10 06:00:14 

Beliz

Użytkownik

Posty: 27

Skąd: Radom

Wiek: 26

nie mam nic przeciwko kupowaniu lekow bez recepty w sprawdzonych sklepach i aptekach internetowych. niejednokrotnie można w nich znaleźć takie produkty, które w stacjonarnych aptekach są trudno dostępne. poza tym leki kupowane w Internecie są przeważnie tańsze niż w zwykłych aptekach. ja np. często kupuję w sieci Gripex skład jego umożliwia kompleksowe działanie w przypadku przeziębienia i grypy.
#2016-11-10 07:55:33 

Satara

Użytkownik

Posty: 75

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 37

a ja kupuję w Internecie dobre leki na żylaki, bo w sieci znajduje ich wiekszy wybór niż w aptekach w mojej okolicy. czasem dorzucam do zamówienia jakies suplementy diety albo leki na pierwsze objawy przeziębienia i grypy. zdarza mi się również kupować przez Internet dermokosmetyki oraz kosmetyki apteczne. zawsze jednak przed zakupami w nowym miejscu sprawdzam, czy dany sprzedawca jest wiarygodny i godny zaufania.
#2016-11-10 08:18:59 

Beliz

Użytkownik

Posty: 27

Skąd: Radom

Wiek: 26

jeśli chodzi o lekarstwa na pierwsze objawy przeziębienia i grypy, to polecam jeszcze produkty z grupy Vicks opinie są na ich temat przeważnie dobre i ja również posiadam je w swojej domowej apteczce. a wracając do zakupów w Internecie, to myślę, że jeśli dany sprzedawca nie ukrywa danych swojej firmy i posiada dobrze funkcjonującą stronę internetową, to raczej jest w porządku.
#2016-11-10 09:56:01 

Kraken

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Annopol

Wiek: 22

Skoro tak twierdzicie, to chyba zdecyduję się w końcu na zakup leków i suplementów diety w jednej z aptek internetowych, w której znalazłem sporo interesujących mnie produktów.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015