#2016-10-28 09:46:50 

Skalmold

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Hel

Wiek: 29

Temat w sumie całkowicie pokrywa moją prośbę ;P otóż szukam.. dobrej hurtowni z migdałami i tego typu różnego typu fajnymi akcesoriami spożywczymi :D no ale łatwo napisać.. a dużo trudniej zrobić! Bo jednak szukam od dawna na necie i nic nie mogę znaleźć. Liczę na to, że może ktoś tutaj na forum coś mi dobrego podpowie i cóż.. czy aby dobrze myślę? Znajdą się może tutaj forumowicze, którzy faktycznie są, że tak to ujmę w temacie i będą potrafili coś doradzić? Zapraszam do dyskusji!
#2016-10-28 11:39:29 

SkutyLodem

Użytkownik

Posty: 76

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 38

Ja uwielbiam płatki migdałów i zamawiam je często z tej hurtowni. Ogólnie to naprawdę znakomita firma, która jest znana z tego, że bardzo dobrze jest w stanie spełnić oczekiwanie konsumentów. Myślę, ze śmiało się można do nich zgłosić po właśnie migdały, ale też różnego typu, inne produkty ;)
#2016-10-28 13:09:05 

mario_balotelli

Użytkownik

Posty: 50

Skąd: Łódź

Wiek: 32

O proszę, mają w niskiej cenie migdały blanszowane! Według mnie to super okazja! Bo jednak od dawna poluje na nie, w super, przystępnej cenie ;) a tu proszę, jeden z przpypadkowych tematów na forum i ktoś je tutaj fajnie rekomenduje, super sprawa ;D
#2016-10-28 13:28:35 

Bobal

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Racławice

Wiek: 23

bardzo fajny ten link co kolega wyżej polecił ;) widzę, że mają tam też wytwory ryżowe, takie jak te: http://www.bakaliowo.pl/bakaliowo-pl/quinoa-czarna-komosa-ryzowa ;) według mnie to niebywała okazja, żeby kupić produkty w naprawdę super cenie no i wszystko hurtem!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015