#2016-09-25 22:51:46 

mario_balotelli

Użytkownik

Posty: 50

Skąd: Łódź

Wiek: 32

Dzień dobry witam! Co u Was słychać? Bo u mnie wszystko spoko, ale chcę podjąć nową decyzję i w sumie nie wiem co mam zrobić. Znajomi, którzy również prowadzą swoje biznesy mówią mi, że dobrze by było, gdybym jednak to sobie skonsultował wszystko z kimś i się dowiedział, że moje decyzje są całkiem słuszne. A Wy co na ten temat myślicie? Warto to konsultować czy nie warto? Czy może działać samemu czy lepiej będzie jak komuś w tej kwestii zaufam i się dowiem co sądzi na temat mojej decyzji
#2016-09-26 01:30:00 

\/\/ittold

Użytkownik

Posty: 98

Skąd: Karczew

Wiek: 39

Ja jestem zdania, że zawsze warto jest konsultować swoje decyzje. Jak się człowiek zwierzy komuś innemu i opowie o swoich planach, nawet firmowych to wtedy ta osoba pomaga spojrzeć tak z zewnątrz i podjąć być może jeszcze lepsze decyzje. No bo samemu to wiadomo. Tak się trochę ciaćkamy ze wszystkim i jest nam jednak trudno coś tam wymyślić obiektywnego
#2016-09-26 04:05:50 

mario_balotelli

Użytkownik

Posty: 50

Skąd: Łódź

Wiek: 32

No masz rację. Dlatego właśnie ostatnio się dowiedziałem na czym polegają tak dokładnie usługi u firm konsultingowych i muszę przyznać, że jestem tym żywo zainteresowany. Bardzo chętnie bym właśnie z tego skorzystał i zobaczył jak to wygląda w praktyce i w sumie mam nadzieję, że się wszystko uda
#2016-09-26 06:42:05 

Joanna Parylak

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Zamość

Wiek: 24

Mnie się swoją drogą ostatnio bardzo przydał doradca kredytowy Poznań mi zaoferował całkiem dobrą ofertę. Na stronie metisgroup.pl znalazłam takiego świetnego doradcę, który mi powiedział, w jakim kierunku teraz mam lokować pieniądze, żeby rozwój firmy szedł mi jeszcze lepiej. No ale cóż zrobić, poszłam, dowiedziałam się i teraz jest całkiem spoko
#2016-09-26 09:19:02 

\/\/ittold

Użytkownik

Posty: 98

Skąd: Karczew

Wiek: 39

No właśnie z lokowaniem pieniędzy tak to właśnie bywa, że czasem jednak jest się lepiej dowiedzieć co na ten temat sądzi ktoś, kto się na tym rzeczywiście zna i może nam w tej kwestii pomóc
#2016-09-26 10:05:57 

Joanna Parylak

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Zamość

Wiek: 24

Też z takiego założenia wychodzę. Nawet jak chcesz zrobić biznes plan Poznań będzie dla Ciebie bardzo łaskawy i serio możesz sporo oczekiwać w tej kwestii po specjalistach, którzy to dla Ciebie tak bardzo profesjonalnie przygotują
#2016-09-26 12:13:30 

mario_balotelli

Użytkownik

Posty: 50

Skąd: Łódź

Wiek: 32

No chyba już nie mam na co więcej czekać :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015