#2016-09-23 02:57:33 

Bobal

Użytkownik

Cześć wszystkim. Wiem, że temat może mało ambitny, ale zupełnie nie wiem gdzie można zaprosić jeszcze koleżankę, aby zachęcić ją do tego, że mam dobre zamiary wobec niej. Nie chce się od razu uzewnętrzniać z moimi uczuciami. Dlatego chciałbym wybrać miejsce ze tak ujmę mniej zobowiązujące. Jeśli macie jakąś dobrą miejscówkę to z chęcią bym skorzystał. Dawajcie namiary. Pozdro.
#2016-09-23 05:09:53 

Maola

Użytkownik

Witaj. Nie chcę być uszczypliwa, ale ja bym się ujawniła z uczuciami a nie czaiła się z tym. Jeśli chodzi o knajpkę to poleciłabym jakieś sushi albo chińczyka. Ja bym była usadowiona gdyby kolega zaprosił mnie na coś co ja lubię najbardziej. Ewentualnie możesz jeszcze spotkać się z nią w kinie, jest tyle nowych fajnych filmów, które warto obejrzeć.
#2016-09-23 07:45:16 

Liquid

Użytkownik

Siemka. Ja bym laske wziął na jakieś balety, na jedzenie to ewentualnie wybrałbym dobry bar. Jedzenie ona by wybierała. Jakoś bym przebolał te wegetariańskie sałatki. Jeśli oczywiście byłaby to dziewczyna warta tego. Pozdrawiam
#2016-09-23 08:28:54 

Joanna Parylak

Użytkownik

Cześć wam. Ja myślę, że najlepsza na takie niezobowiązujące spotkania mogłaby być pizzeria Poznań to super miasto, gdzie znajdziesz dobrą knajpkę serwującą pizze. A jak chcesz skromnie ujawnić się ze swoimi uczuciami, to może zamów pizzę w kształcie serca. Szkoda, że mnie mój facet nigdy takiej nie zamawia, byłabym szczęśliwa, gdyby zechciał mnie chociaż raz tak zaskoczyć.
#2016-09-23 10:36:48 

Betlegeza

Użytkownik

Pizza w kształcie serca? To dobre na walentynki. Ja bym wybrała taką, która by tej drugiej stronie pasowała. Ja bym poleciła tą pizzerię http://www.milenium-pizza.pl/pizza-winogrady. Moim skromnym zdaniem taki podryw ma dobry wpływ, aczkolwiek też bym się nie ukrywała z niczym, tylko otwarcie powiedziała, co mi na sercu leży. Sądzę, że prawda jest najlepsza zawsze na wszystko. A to jak zareaguje to już jej sprawa. Może się zdarzyć tak, że cię odrzuci, wyśmieje czy coś, lepiej pogadaj, żebyś wiedział na czym konkretnie stoisz. Ja na twoim miejscu właśnie w ten sposób bym postąpiła. Powodzenia ci życzę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015