#2016-09-22 07:59:17 

Kraken

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Annopol

Wiek: 22

Witam. Którą stację kontroli w Warszawie byście mi polecili? Chciałbym zrobić standardowy przegląd, ale jak już mam go robić to w dorbym miejscu za nieduże pieniadze ze wszystkimi badaniami jakie trzeba zrobić. Nie mam nic do ukrycia auto jest nowe a chciałbym się dowiedzieć jakie jest zużycie amortyzatorów itd. Proszę o informacje bo nie jestem z Warszawy i jak pojechałem do pierwszej lepszej stacji to mi podbili bez przeglądu...
#2016-09-22 09:35:51 

wioletta_gdansk

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Katowice

Wiek: 40

A ty wiesz ze to jest karalne? Muszą zrobić badanie jak należy i stwierdzić czy pojazd bedzie dopuszczony do ruchu czy nie. Teraz już wiesz pal licho, ale tak sie nie powinno robić.
#2016-09-22 10:27:39 

Beliz

Użytkownik

Posty: 27

Skąd: Radom

Wiek: 26

Hej! Polecam pojechać do sieciówki warsztatowej takiej jak ta: http://www.speedcar.pl/stacje-kontroli-pojazdow-warszawa.html. Masz pewność że badanie zrobią jak należy, przyjrzą się samochodowi pod wieloma kątami, a przede wszystkim zrobią to sumiennie i niedrogo. Mam nadzieję że o to ci chodziło, pzdr.
#2016-09-22 10:59:41 

Liquid

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Andrychów

Wiek: 32

U mnie w Radomiu robię przeglądy na stacji diagnostycznej tej sieci i jestem bardzo zadowolony. Przeglądy są szybkie, profesjonalne i niedrogie. Dostajesz po wszystkim wydruk z komputera, możesz sobie sprawdzić zużycie amortyzatorów, naprawdę fajna sprawa.
#2016-09-22 13:59:00 

Irnadeonne

Użytkownik

Posty: 13

Skąd: Mrozy

Wiek: 32

Szukałam tej stacji kontroli w Krakowie bo mają dobre ceny, a przeglądy robią skrupulatnie i bardzo drobiazgowo co bardzo mi się podoba, bo auta mi się nie psują, nawet gdyby coś miało się tam w środku dziać to zapewne bym tego nie odczuła. Jeśli raz na rok ktos tam zajrzy i sprawdzi czy wszystko ok, to tym lepiej dla mnie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015