#2016-09-19 00:36:14 

\/\/ittold

Użytkownik

Posty: 98

Skąd: Karczew

Wiek: 39

Jestem przedstawicielem handlowym i podczas mojej służbowej podróży złamałem niestety nogę. Co gorsza tak poważnie, wyjątkowo pechowo, że czeka mnie niestety rehabilitaca z tego powodu :/ Pytanie moje jak wygląda kwestia odszkodowania, czy pracodawca jest tutaj odpowiedzialny? Coś kręci i boję się, że z odszkodowaniem będą problemy…
#2016-09-19 02:26:31 

SkutyLodem

Użytkownik

Posty: 76

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 38

no przecież że Ci się należy, to nie ma znaczenia gdzie akurat przebywałeś. Wypadek miał miejsce podczas wykonywania Twoich obowiązków zawodowych, a wtedy zawsze pracodawca odpowiedzialny jest za swojego pracownika. Ma obowiązek wypłacić odszkodowanie, a powinien być z tego tytułu odpowiednio ubezpieczony.
#2016-09-19 05:18:05 

Joanna Parylak

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Zamość

Wiek: 24

Ja też miałam z tym problem, pracodawca nic sobie nie robił z tego że miałam wypadek. Moim odszkodowaniem w Poznaniu po poważnym wypadku w miejscu pracy zajęła się ostatecznie firma, która dała sobie radę naprawdę wzorowo i dlatego z czystym sumieniem mogę polecić korzystanie z takiej pomocy, zdecydowanie warto.
#2016-09-19 05:31:41 

Liquid

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Andrychów

Wiek: 32

może ten Twój pracodawca nie jest ubezpieczony i kombinuje żeby z własnej kieszenie nie płacić, co?
#2016-09-19 08:21:21 

SkutyLodem

Użytkownik

Posty: 76

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 38

Nawet jeśli tak jest to co go to interesuje, doszło do wypadku podczas pracy i ma prawo do odszkodowania na poczet uszczerbku na zdrowiu.
#2016-09-19 09:20:35 

\/\/ittold

Użytkownik

Posty: 98

Skąd: Karczew

Wiek: 39

Już zgłosiłem się do firmy pomagającej w odszkodowaniach w Gorzowie, dzięki serdeczne za pomoc, wiem, że naprawdę mi się pieniążki należą ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015