#2016-09-15 03:48:54 

Skalmold

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Hel

Wiek: 29

Cześć wszystkim. Zastanawiam się nad zainwestowaniem nieco w moją nieruchmość. Już dawno nic nie było robione a dom raczej nie wymaga żadnego wkładu więc pomyślałem o tym co moznaby zrobić na zewnątrz. Żona podsunela mi pomysl z wanną ogrodową ale wydaje mi się że chyba lepiej byłoby od razu wybudować nieduży basen. Nie mam zielonego pojecia ani o jednym ani o drugim wiec prosze o wypowiedzi, co bardziej opłaca się zrobić?
#2016-09-15 06:02:57 

Satara

Użytkownik

Posty: 75

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 37

Wiesz co nie ma jakiejś reguły według której powinno się postępować, nawet jak masz dużo miejsca i wydawałoby się że basen będzie lepszy to jednak wygodna wanna ogrodowa może być lepszym rozwiązaniem bo wygodnie jest się w niej położyć po pracy, zrelaksować się. Na basen nie zawsze jest ochota, ale to tylko moja subiektywna ocena. Pozdrawiam.
#2016-09-15 06:25:45 

Syriuszka

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Grudziądz

Wiek: 28

Nie do konca się z Tobą zgodzę pomimo że szanuję oczywiście inną opinię. Według mnie nie ma nic fajniejszego niż nieskrępowany dostęp do własnego basenu kąpielowego. Kiedy chcesz możesz sobie popływać, wypocząć, daje te same możliwości co wanna, a do tego utrzymanie kosztuje niedużo po wystarczy regularne czyszczenie i odpowiednia chemia.
#2016-09-15 07:25:55 

Skalmold

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Hel

Wiek: 29

hehe, czyli mam 1:1, a powiedzcie mi jeszcze jakiej chemii nalezy używać? Co stosujecie żeby było bezpiecznie i zdrowo dla środowiska.
#2016-09-15 09:25:59 

Syriuszka

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Grudziądz

Wiek: 28

Kupuję tabletki chlorowe i to w zupełności wystarcza. Najnowsza chemia jest w pełni bezpieczna dla kąpiących się i dla środowiska więc nie ma się czego obawiać. Na co się będziesz w końcu decydował?
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015