#2016-08-02 02:10:50 

Joanna Parylak

Użytkownik

Witam, urządzam swoje pierwsze mieszkanie – malutkie, ale stosunkowo wysokie. Salon jest połączony aneksem kuchennym, co powoduje że mam dużo otwartej przestrzeni. W tych dwóch pomieszczeniach mogę założyć trzy lampy. Jakie proponujecie zastosować w części kuchennej, jaka w jadalnianej, a jaką lampę do tej części salonu?
#2016-08-02 03:43:11 

Pani_na_włościach

Użytkownik

trudno mi powiedzieć jaki masz styl i w ogóle, ale w kuchni założyłabym plafony – takie lampy przysufitowe, nad stołem w jadalni lampę wiszącą, a w części salonu – też wiszącą. Tak żeby wszystkie razem pasowaly do siebie stylem, ale jednocześnie stanowiły ozdobe tego pomieszczenia
#2016-08-02 05:42:15 

Joanna Parylak

Użytkownik

całkiem fajne rozwiązanie, ale masz pomysł gdzie mogłabym znaleźć takie „zestawy”
#2016-08-02 07:04:31 

Pani_na_włościach

Użytkownik

zajrzyj np. na stronę https://www.tomix.pl/c/pl/13_180/5/1/0/long/lampy+sufitowe+led+-+plafony+led.html – tam znajdziesz przede wszystkim lampy przysufitowe, ale może znajdziesz jakiś odnośnik do wiszących które stylem będą do siebie pasowały. Z resztą jeśli chodzi o oświetlenie to ja zaopatruje się wyłącznie w sklepie www.tomix.pl wiec uważam, że każdy tam znajdzie coś dla siebie
#2016-08-02 08:55:15 

\/\/ittold

Użytkownik

Zgadzam się z przedmówczynią – cąłkiem nieźle mają wyposażony ten sklep online, a co najważniejsze mają duży wybór, a przecież to duży plus
#2016-08-02 09:29:52 

Joanna Parylak

Użytkownik

no pewnie – kupić lampy bez wychodzenia z domu i szukania po kilku stronach internetowych to rozwiązanie wprost dla mnie :-) a co sadzicie o marce markslojd?
#2016-08-02 11:44:51 

Pani_na_włościach

Użytkownik

cóż mam ci powiedzieć, lampy markslojd to szwedzka produkcja, o charakterystycznym dla nich stylu. Wszystko co pochodzi ze Skandynawii ma swój unikatowy charakter wywodzący się z życia codziennego tych ludzi, a przede wszystkim priorytetem jest tutaj ekologia i najwyższa jakość. Jeśli wnętrze twojego mieszkania pasuje do tych lamp to śmiało możesz je kupować, ale jeśli mieszkanie nie nawiązuje do stylu skandynawskiego odpuściłabym sobie te lampy. Osobiście mi też się one podobają, ale moje mieszkanie nie będzie grało z tymi lampami
#2016-08-02 11:54:46 

Katatonia

Użytkownik

ja też uważam, że wybór oświetlenia wnętrza powinien pasować do aranżacji całego mieszkania. Uwielbiam lampy markslojd, ponieważ charakteryzuje je surowość, prostota i doskonały design. Nadają się do loftów i wnętrz insustrialnych albo urządzonych typowo w stylu skandynawski, w którym jest zakochana – dlatego mogłam sobie pozwolić na oświetlenie tej marki :-)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015