#2016-07-07 01:24:07 

Satara

Użytkownik

Posty: 75

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 37

Witam, niedługo idę na ślub mojej przyjaciółki. To wydarzenie jest dla mnie szczególnie ważne, bo będę też świadkiem na jej ślubie. Strasznie się tym wszystkim przejmuję. Zastanawiam się jak powinnam się ubrać, uczesać i jaki makijaż sobie zrobić. Nie chcę przesadzić, żeby nie być bardziej wystrojoną niż panna młoda, ale też chciałabym wyglądać świeżo i ładnie. Ol ile sukienkę i fryzurę mam już ogarnięte, to makijaż spędza mi sen z powiek.
#2016-07-07 02:31:25 

Betlegeza

Użytkownik

Posty: 26

Skąd: Augustów

Wiek: 29

Po prostu zrób sobie makijaż wieczorowy. Powiedz, ze będziesz druhną już makijazystka będzie wiedziała jak zrobić, żeby nie przesadzić w żadną stronę. Makijaż teraz to bardzo rozbudowana dziedzina i dziewczyny maja naprawdę ogromną wiedzę, myślę, ze warto im zaufać.
#2016-07-07 02:39:29 

Syriuszka

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Grudziądz

Wiek: 28

Najlepszy make up robi pani jedna pani makijażystka z Warszawy. Możesz ja znaleźć na tej stronie http://www.makeupstudio.net.pl/makijazystka-wizazystka. Jest świetna, wystarczy spojrzeć na jej prace by przekonać się jak prosty i efektowny jednocześnie może być makijaż. Wiem, ze to połączenie wydaje się to absurdalne, ale tak jest.
#2016-07-07 04:27:03 

Satara

Użytkownik

Posty: 75

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 37

A gdzie mogłabym zobaczyć przykładowy makijaż jaki wykonała ta pani?
#2016-07-07 05:25:15 

Syriuszka

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Grudziądz

Wiek: 28

Jeżeli chodzi o śluby, to tutaj jest najwięcej fotek http://www.makeupstudio.net.pl/makijaz-slubny-warszawa. Galeria jest naprawdę bogata. Widać jak zróżnicowany potrafi być makijaż. Wszystko jest dobrane do sukienki i stylu kompozycji. Makijaż nie jest sam dla siebie, ale harmonijnie współgra z całością. Po tym można poznać profesjonalistów.
#2016-07-07 08:02:23 

Satara

Użytkownik

Posty: 75

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 37

Dzięki, przejrzę i się zastanowię. O rany Julek, widzę, zę ona robiła makijaż Edycie Górniak szok. To dopiero jest klasa. I jeszcze Anecie Kręglickiej jestem pod wrażeniem.
#2016-07-07 09:33:52 

Syriuszka

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Grudziądz

Wiek: 28

Wiadomo, byle kogo bym nie polecała. Specjaliściz tego salonu umieją wydobyć to coś, co jest piękne w każdej z nas. Nic dziwnego, ze wszystkie gwiazdy ich wybierają. To widać na zdjęciach. A przy tym Ania (która jest włascicielka) umie pracowac z każdym nie tylko gwiazdami i celebrytkami.
#2016-07-07 12:14:57 

Satara

Użytkownik

Posty: 75

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 37

fajnie, dzięki za pomoc.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015