#2016-07-04 05:31:00 

Pani_na_włościach

Użytkownik

Posty: 51

Skąd: Świder

Wiek: 31

Zdaję sobie sprawę, że pewnie jest dużo takich miejsc, ale może znacie jakieś konkretnie polecane przede wszystkim pod względem specjalistów- ich wykształcenia i doświadczenia. Dziękuję za pomoc!
#2016-07-04 07:58:17 

Felix

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Tarnów

Wiek: 34

Idź do jakiegoś dobrego szpitala i tam się zapytaj czy lekarz który jest np. ordynatorem albo jakąś szychą przyjmuje prywatnie ( w 90 proc. Tak robią) no i masz już gotowy namiar, nic prostszego
#2016-07-04 10:39:57 

potworna

Użytkownik

Posty: 46

Skąd: Rzeszów

Wiek: 20

Kalwaria Zebrzydowska jest znana z jednego takiego niepublicznego zakładu. Nie pamiętam dokładnie nazwy, ale mają siedzibę na Jana Pawła II, na pewno ich znajdziesz. Jak chcesz zrobić takie mniej typowe badania jak USG Dopplera Kraków lepszego personelu i cen ci nigdzie indziej nie zaoferuje- mówię z doświadczenia, bo sama długo szukałam. Poza tym mają u siebie lekarzy którzy pokończyli Jagielloński i są naprawdę doświadczeni i wykształceni

#2016-07-04 10:50:35 

Liquid

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Andrychów

Wiek: 32

Ja bym polecił też tą poradnię z Kalwarii jak interesuje cię znalezienie naprawdę dobrego diabetologa Kraków w sumie nie ma w tej kwestii konkurencyjnej przychodni. Ja się tam leczę od dawna, z resztą nie tylko na cukrzycę bo też na serce- lekarzy mają z najwyższej półki, nowy sprzęt diagnostyczny, no i możesz się zapisać też na NFZ

#2016-07-04 11:15:33 

Maola

Użytkownik

Posty: 46

Skąd: Warszawa

Wiek: 36

Ja sama mam takie same pytanie, bo takich placówek jest mnóstwo a nie wiem do której mam pójść. Ta w Kalwarii wygląda spoko, widzę że robią różne badania, na których mi zależy, bo o dziwo takie podstawowe rzeczy jak wysiłkowe testy w Krakowie czasem ciężko poza szpitalem zrobić, wyobrażacie sobie? Wiem, że tamtejsi doktorzy też pracują dla dużych szpitali, bo pytałam się znajomej lekarki o opinię, więc chyba tam się wybiorę
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015