#2016-06-23 00:49:10 

mario_balotelli

Użytkownik

Posty: 50

Skąd: Łódź

Wiek: 32

Witam, posiadam bardzo duże paczki do wysyłki na terenie całego kraju, głównie do osób prywatnych. Myślałem też o nadaniu palety z towarem. Szukam kuriera elastycznego, który sprosta moim wymaganiom. Czy ktoś orientuje się do jakiej firmy kurierskiej najlepiej się zgłosić? Zależy mi na taniej i dobrej jakościowo usłudze.
#2016-06-23 02:41:34 

Kraken

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Annopol

Wiek: 22

Czesc, osobiście polecam zajrzeć do serwisu brokerskiego, naprawdę super sprawa. Ze względu na specyfikę swojej pracy wysyłam około 200-300 paczek miesięcznie,różnych rozmiarów i o różnych wagach. Skorzystałem z serwisu 2send, porownalem cenki i wybrałem firmę kurierską, tanią, szybką, solidną, realizującą swoje usługi na terenie całego kraju właśnie.
#2016-06-23 04:31:00 

\/\/ittold

Użytkownik

Posty: 98

Skąd: Karczew

Wiek: 39

Jeśli chodzi o paletę z towarem, o której wspomniałeś, nie powinno być większego problemu. Wiem że dzieki temu serwisowi można nadać również paczkę niestandardową.
#2016-06-23 05:35:18 

Betlegeza

Użytkownik

Posty: 26

Skąd: Augustów

Wiek: 29

Ostatnio nadałam bardzo ważną paczkę, która niestety została zgubiona, przez co miałam niemałe klopoty. Od tej pory nie ufalam kurierom :D Potem Znajomy polecił mi poszukać dobrego brokera. Trafiłam na 2send i przykra sytuacja już się nie powtórzyła. Polecam nadanie przesyłki za pośrednictwem wspomnianego wyżej serwisu, bo umożliwia sprawdzanie na bieżąco, gdzie znajduje się dana paczka.
#2016-06-23 06:46:39 

Syriuszka

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Grudziądz

Wiek: 28

Taki monitoring jest bardzo przydatny, minimalizuje ryzyko zgubienia paczki w czasie podróży. Warto wiedzieć jaki status ma nasza przesyłka w danym momencie :).
#2016-06-23 08:06:43 

Beliz

Użytkownik

Posty: 27

Skąd: Radom

Wiek: 26

Ja rowniez gorąco polecam skorzystanie z takich właśnie serwisów brokerskich, naprawdę ułatwiaja zycie :D Po pierwsze porownuja one oferty przeroznych firm kurierskich, bez problemu mozna znalezc taniego kuriera, latwo sprawdzic jaka firme oplaca sie wybrac, zeby nie przeplacic niepotrzebnie. Mozna za ich posrednictwem nadac paczki niestandardowe,co jest bardzo przydatne. Oprocz tego w kazdej chwili mozna sprawdzic status paczki. Ja bylem bardzo zadowolony!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015