#2016-06-22 08:23:59 

Satara

Użytkownik

Posty: 75

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 37

Witajcie. Niedługo nasza rodzina przeprowadza się do nowego domu pod miastem, zostało jeszcze tylko urzadzanie wnętrz. Moim marzeniem jest urzadzic wspaniały pokój dziecięcy. Chciałabym zlecić komuś projektowanie wnętrz, ale się waham, bo nie każdy się na tym zna i zapewne to sporo kosztuje. Może wy zaproponujecie jakiegoś rzetelnego, ale niedrogiego wykonawcę?
#2016-06-22 08:40:40 

Dumbledore

Użytkownik

Posty: 73

Skąd: Warszawa

Wiek: 34

wielka mi filozofia urzadzic pokoj dla dziecka, wybierasz kolorwe mebelki, ładna fototapete i kilka innych drobiazgów, poukładaj zabawki i gotowe, nie ma co za duzo kasy wydawac.
#2016-06-22 10:16:21 

Pani_na_włościach

Użytkownik

Posty: 51

Skąd: Świder

Wiek: 31

To wszystko zalezy czego oczekujesz, ja jednak rekomenduje fachowe projektowanie wnętrz Wrocław ma sporo firm godnych polecenia, które zajmują się także projektowaniem pokoi dziecieych. Kosztorys zawsze mozesz ustalic indywalnie.
#2016-06-22 10:34:09 

Maola

Użytkownik

Posty: 46

Skąd: Warszawa

Wiek: 36

Zgadzam sie z kolezanka! Jesli chcesz, zeby pomieszczenia w Twiom domu charakteryzowała niepowtarzalna architektura wnętrz Wrocław musisz odwiedzić koniecznie. Taki projekt pokoju dzieciecego az tak duzo nie kosztuje, słyszałam nawet o takiej akcji charytatywnej, gdzie rodzce wylicytowali dla swojegodziecka zrobienie profesjonalnego projektu pokoju dzieciecego, dochód z aukcji został przeznaczony dla chorego chłopca. Warto wspieprac takie akcje.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015