#2016-05-19 21:46:41 

Pani_na_włościach

Użytkownik

Posty: 51

Skąd: Świder

Wiek: 31

Mam ogromną prośbę do dziewczyn, które często zamawiają bieliznę nocną przez sklepy internetowe. Szukam właśnie dobrego sklepu internetowego z bielizną, cena jest tutaj mniej ważna, istotne żeby jakość była naprawdę fajna no i szukam bielizny naprawdę eleganckiej, takiej wiecie, mega ponętnej i w ogóle :D
#2016-05-19 22:54:26 

Maola

Użytkownik

Posty: 46

Skąd: Warszawa

Wiek: 36

to idź do sexshopu…a nie tu ludziom zawracasz gitary?
#2016-05-20 01:51:20 

Pani_na_włościach

Użytkownik

Posty: 51

Skąd: Świder

Wiek: 31

Ja nie wiem czemu ludzie tak reagują na ładną bieliznę, jak coś seksowne to już musi to kupować kobieta, która o siebie nie szanuje. NIE! Ja chce się poczuć piękna i seksowna i dlatego szukam coś ładnego i przede wszystkim bardzo obrej jakości. Moje pytanie wciąż aktualne, możecie coś polecić?
#2016-05-20 02:58:17 

Joanna Parylak

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Zamość

Wiek: 24

Kiedyś tylko szukałam pasa na pończochy w sklepie wysyłkowym więc niewiele mogę ci pomóc w tej kwestii, ale według mnie musisz po prostu zacząć przeglądać sklepy, które cieszą się dobrą opinią, i już. Patrz też na cenę, jak jest dziwnie niska to powinna się zapalić taka mała lampka konstrolka, że coś musi być nie tak :D
#2016-05-20 05:56:12 

SkutyLodem

Użytkownik

Posty: 76

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 38

Kobieto, w sieci jest tyle sklepów internetowych, możesz przebierać dosłownie do woli, a ty się zastanawiasz jeszcze co dla siebie wybrać? Heh, no proszę cię. Sprawdź w sieci właśnie różne opinie, popatrz sobie same sklepy, ogólnie poogarniaj trochę sprawę, a na pewno znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Moja żona ciągle kupuje bieliznę w sieci, różne rzeczy i w różych miejscach, jeszcze nigdy nie narzekała na jakość tego co kupiła.
#2016-05-20 07:14:51 

Pani_na_włościach

Użytkownik

Posty: 51

Skąd: Świder

Wiek: 31

Może macie rację że niepotrzebnie się tak przejmuję…Ogólnie przeglądałam trochę majtek damskich w sklepach w sieci i po prostu zauważyłam, ze cenby są dużo niższe niż normalnie, dlatego chciałam w zasadzie dowiedzieć się jak to jest z zakupami online. Tak czy inaczej dzięki za pomoc. Nie krytykujcie tylko proszę ludzie takich osób, które kupują seksowną bieliznę. Co w tym złego :D
#2016-05-20 09:20:57 

Dumbledore

Użytkownik

Posty: 73

Skąd: Warszawa

Wiek: 34

sieć pełna dzisiaj hejtów koleżanko, z tym to chyba już się nie da wygrać, trzeba po prostu z tym żyć i tyle :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015