#2016-05-18 01:30:06 

\/\/ittold

Użytkownik

Posty: 98

Skąd: Karczew

Wiek: 39

Mój dzidek ma zakład tokarski i od wielu lat zajmuje się produkcją różnych drobnych części do maszyn i do samochodów, głównie do pojazdów ciężarowych. Cała sprzedaż odbywa się w sposób klasyczny tzn. hurtownie, sklepy motoryzacyjne, zakłady przemysłowe składają zamówienie i wtedy idzie produkcja konkretnego elementu. Ja namawiam dziadka by bezpośrednio docierał do odbiorców tych części, dzięki czemu wiecej zarobi, ale samemu nie wiem jak do końca działają takie sklepy internetowe. Wiem, że kiedyś dziadek korzystał z usług jakiejś firmy, która miała założyć mu stronę internetową, ale oni go strasznie naciągnęli na kasę i się zraził do internetu. Może kogoś doradzicie, albo napiszecie jak wystartować.
#2016-05-18 02:18:06 

mario_balotelli

Użytkownik

Posty: 56

Skąd: Łódź

Wiek: 32

az dziwne, że zaklad produkcyjny ktoremu powinno zalezec na jak najwiekszej reklamie nie ma nawet wlasnej strony internetowej. To ze raz zle trafiliscie nie znaczy ze nie warto sprobowac ponownie. Oczywiscie najlepiej zaczac od strony z opisem działalnosci a jesli firma produkuje duzo roznych czesci to i o sklep mozna sie pokusic. Wbrew pozorom to wcale nie jest takie drogie. Dodatkowo taki sklep ułatwi dystrybucje i przynajmniej czesciowo rozwiaze problemy z platnosciami.
#2016-05-18 04:05:19 

Joanna Parylak

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Zamość

Wiek: 24

Na początku poszukaj w sieci agencji interaktywnej, która założy stronę i ewentualnie sklep internetowy. Oni mają własne oprogramowanie dla sklepów także nie trzeba będzie tego dodatkowo szukać. Jak znajdziesz taką firmę powiedz co chcesz umieścić na stronie i co będziesz sprzedawał w sklepie, a oni zajmą się resztą. Tobie pozostanie jedynie wprowadzenie towaru do sklepu i w zasadzie tyle. Nawet reklamą sklepu i strony mogą zająć się za ciebie.
#2016-05-18 06:50:24 

bugaj

Użytkownik

Posty: 12

Skąd: Kielce

Wiek: 18

Jeśli chcesz się dowiedzieć jak założyć internetowy biznes to zrób tak jak napisano poście wyżej. Znajdź kogos, kto się na tym zna, a oni wytłumaczą ci całą resztę. Moim zdaniem nie warto czekać bo kasa ucieka przez palce. Jak dziadek zacznie działać w necie to nie tylko dotrze do większej liczby klientów, ale i dodatkowo będzie miał szansę ominąć pośredników w sprzedaży swoich produktów, a to przecież czysty zysk.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015