#2016-04-26 01:10:43 

\/\/ittold

Użytkownik

Witam wszystkich forumowiczów. Pewnie nie powiem nic odkrywczego, ale moja kobieta jest autentycznie stuprocentową kobietą. Ze wszystkimi wadami i zaletami. Nie przeszkadza mi to, ponieważ wydaje mi się to naturalne. Z kolei ja nie wiem, czy jestem stuprocentowym mężczyzną: bardzo dużo zarabiam, obejmuję wysokie stanowisko. Nie jestem dość pomysłowy, a Patrycja ma niedługo trzydzieste urodziny. Chciałbym sprawić jej coś wyjątkowego. Macie jakieś pomysły.
#2016-04-26 02:37:53 

mario_balotelli

Użytkownik

Powiem tak. Moja kobieta też miała niedawno urodziny i kupiłem jej umiarkowanie drogi prezent – wycieczki za granicę więcej by mnie wyniosły. I powiem Ci więcej – moja partnerka też jest stuprocentową kobietą :p. Kupiłem jej.. szafę. Jakkolwiek to brzmi, haha. Ona wiecznie biadoli, że nie ma się w co ubrać. Kupiłem jej największą szafę, jaką mieli w ofercie: http://sklep.meblesedia.pl/c/9/szafy.html . Możesz pożyczyć mój pomysł, nie pogniewam się.
#2016-04-26 04:37:57 

\/\/ittold

Użytkownik

Haha, jaki spryciarz! Nie wiem, czy Pati by nie obraziła się za taki prezent chociaż powiem Ci, że ona też wciąż gada że nie ma się w co ubrać chociaż stosunkowo często dostaje ode mnie jakieś nowe ubranko, oczywiście markowe. Innego by raczej nie nałożyła.
#2016-04-26 06:34:19 

mario_balotelli

Użytkownik

Więc sam widzisz, szafa to dobry pomysł.
#2016-04-26 09:02:38 

Syriuszka

Użytkownik

Ja wolałabym, żeby ukochany zabrał mnie na kolację na przykład, spędził ze mną dzień w wyjątkowy sposób. Jeśli chodzi o wycieczkę – nie musi być ona droga, zagraniczna. Może być nawet do ośrodka agroturystycznego, a może to nawet lepiej. Nieważne, byle razem.
#2016-04-26 11:26:23 

mario_balotelli

Użytkownik

No niestety moja ukochana taka nie jest, ona lubi być rozpieszczana więc chyba pojemna, drewniana szafa to dla niej lepszy prezent. Kolację mogę jej zrobić bez okazji, świetnie gotuję.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015