#2016-04-12 02:38:48 

wioletta_gdansk

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Katowice

Wiek: 40

Witam wszystkich, chętnie posłucham waszych porad. Ostatnio wiele myślałam nad zmianą wystroju w domu i gdzieś tam w głowie narodził się pomysł odnośnie wymiany rolet. Chciałam też całkowicie zrezygnować z firan, ale nie jestem pewna czy to jest dobra alternatywa. Moglibyście coś doradzić?
#2016-04-12 04:30:06 

Syriuszka

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Grudziądz

Wiek: 28

Witaj. Są takie rolety, które można z powodzeniem zastąpić. to znaczy firany zastąpić roletami to własnie chciałam napisac :D mnie się osobiście podobają takie rolety a w zasadzie żaluzje plisowane lub drewniane.
#2016-04-12 05:33:53 

\/\/ittold

Użytkownik

Posty: 98

Skąd: Karczew

Wiek: 39

Witam. Zapewne mowa jest o roletkach na dzień i noc w Warszawie na pewno znajdziesz odpowiedniego producenta co ci zrobi takie na wymiar. To rolety zakładane na okna, dekoracyjne, które z powodzeniem zastępują firany. Mam nadzieję, że pomogłem. Pozdrowiona.
#2016-04-12 08:28:42 

Satara

Użytkownik

Posty: 75

Skąd: Wałbrzych

Wiek: 37

Rolety na dzień i na noc? To co one są zdejmowane i rano zakładasz takie a wieczorem inne bo nie rozumiem?
#2016-04-12 10:54:16 

Joanna Parylak

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Zamość

Wiek: 24

Witajcie. Nie koleżanko widziałam kiedyś takie rolety zakładasz je raz. Są ładne, na dzień możesz zasłonić je w formie na przykład żaluzji, a na noc całość, żeby nic nie było widac. Mnie się podobają, ale przyzwyczaiłam się już do swoich plisów materiałowych. Na tym polega opcja dzień i noc, moja znajoma ma takie, w ogóle nie potrzebne są firany. W sumie dobrze bo mniejszy kłopot przy czyszczeniu, nie trzeba skakać po wyżkach żeby firanę zakałdać prasować itp. Dla mnie spora oszczędność. Takie rolety znajdziesz tutaj zaluzje-rolety-warszawa.pl. Powodzenia w poszukiwaniu najlepszych ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015