#2016-04-12 03:11:37 

Skalmold

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Hel

Wiek: 29

Siemka. Potrzebny mi pilnie jakiś namiar na dobrego stomatologa, ortodontę, najlepiej żeby jeszcze można było wykonać zdjęcie RTG. Moje krzywe zęby to moja zmora, czas zadbać o siebie. Napiszcie jakie są wasze doświadczenia w związku z takimi zabiegami, założeniem aparatu, noszeniem i po jego zdjęciu. Chętnie też poczytałbym na temat cen jakie oferują poznańskie gabinety. Chciałbym się lepiej przygotować do tego.
#2016-04-12 03:35:16 

Betlegeza

Użytkownik

Posty: 26

Skąd: Augustów

Wiek: 29

Dzień dobry. Sama poszukuję porad odnośnie specjalistów. Nie raz wpisywałam już w googlach ortodonta Poznań ceny i czasami trafiałam na takie propozycje, gdzie nawet gdybym w totka wygrała, to nie jestem pewna czy byłoby mnie stać :D z chęcią się podczepiam pod twój temat i liczę na ciekawe propozycje i niedrogie oczywiście :D
#2016-04-12 05:38:50 

SkutyLodem

Użytkownik

Posty: 76

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 38

Witam wszystkich. Wydaje mi się, że nie jest trudne wykonanie RTG zębów Poznań w tym mieście jest mnóstwo specjalistycznych gabinetów, prywatnych i tych państwowych, gdzie taka opcja jest możliwa, chociaż sądzę, że w prywatnych gabinetach wam to zrobią szybciej i lepiej. Nie wiem jak na kasę chorych, ale pewnie trzeba czekać na takie zdjęcia ;/
#2016-04-12 07:28:11 

Kraken

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Annopol

Wiek: 22

Jeśli chodzi o moje doświadczenia to polecam prywatne kliniki. Ja wybielałem, leczyłem, i prostowałem zęby w prywatnym gabinecie i jestem zadowolony. Możecie sobie zajrzeć tutaj http://duodenti.pl/ mają wiele do zaoferowania. To co mnie skusiło to znieczulenie. Po jego podaniu naprawdę nic nie było czuć, a wcześniej borowanie w państwowym gabinecie to zawsze dla mnie był stres, teraz wszystko na lajcie. Tak więc polecam prywatną klinikę. Życzę przyjemności :D
#2016-04-12 08:44:30 

Liquid

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Andrychów

Wiek: 32

Hahaha przyjemności na fotelu stomatologicznym, dobre. Jak tu czuć się dobrze jak idą do ciebie z tymi szpikulcami, wiertarkami, czy zimnym powietrzem wtłaczanym do zęba żeby zobaczyć czy jeszcze boli :D
#2016-04-12 09:27:14 

Joanna Parylak

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Zamość

Wiek: 24

Witajcie. Te przeżycia co opisujesz to z pewnością można odczuć w państwowym gabinecie :D jak idziesz do profesjonalisty za pieniążki, to wierz mi nie trzeba się tego obawiać. Sprzęt też jest nieco bardziej profesjonalny.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015