#2016-04-07 02:28:43 

potworna

Użytkownik

Posty: 46

Skąd: Rzeszów

Wiek: 20

Przygotowuję się do remontu łazienki. Co prawda łazienka nie jest zbyt duża, ale zamierzam zlikwidować wannę i postawić prysznic, a to da mi nieco więcej przestrzeni na jakąś dodatkową szafkę. Zastanawiam się tylko, czy montaż wysokiej szafy w łazience to nie przesada? Ktoś z was ma taką szafę w łazience?
#2016-04-07 03:32:34 

Dumbledore

Użytkownik

Posty: 73

Skąd: Warszawa

Wiek: 34

A co się przejmujesz opiniami innych. Jak twoim zdaniem potrzebujesz takiej szafy, chociażby na ręczniki czy na składowanie ciuchów do prania to sobie ją kup. Dziwię się tylko, że chcesz zrezygnować z wanny na rzecz prysznica. Moim zdaniem wanna jest dużo fajniejsza.
#2016-04-07 03:42:58 

SkutyLodem

Użytkownik

Posty: 76

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 38

Nie wiem czy znajdziesz typowo łazienkowa szafe o dużych rozmiarach. Chyba, że zdecydujesz się na kupno łazienkowych mebli dedykowanych, wtedy możesz tak zagospodarowac łazienkę, jak tylko zechcesz i wyciśniesz z niej prawdziwe maksimum. Moim zdaniem nie ma jednak sensu zabudowywac całej łazienki, bo stanie się strasznie ciasna. A rozważałas coś takiego jak nadbudowa na pralkę. W ten sposob masz częściowo zabudowaną pralkę a dodatkowo zyskujesz szafe na rzeczy z duża ilością półek. Jedyny minus to wysokosc takiej szafki i jak jesteś niska osoba to może być ci z nia mniej wygodnie.
#2016-04-07 05:09:38 

wioletta_gdansk

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Katowice

Wiek: 40

A nie wystarczy ci szafka pod umywalką, ewentualnie elegancki kosz na bieliznę i półki na ścianę? Jak łazienka jest mała to szkoda ją zagracić dużą ilością mebli.
#2016-04-07 08:07:49 

potworna

Użytkownik

Posty: 46

Skąd: Rzeszów

Wiek: 20

Łazienka nie jest zbyt duża, ale ja właśnie potrzebuję dodatkowego miejsca na rzeczy. A o tej nadbudowie nad pralkę w ogole nie pomyślałam. Może to faktycznie dobra opcja, tylko taką szafkę to też chyba trzeba przygotować na zamówienie, prawda?
#2016-04-07 08:44:17 

SkutyLodem

Użytkownik

Posty: 76

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 38

Kupisz gotowca, ale lepiej taka nadbudowe zrobic pod wymiar, bo nie zmarnujesz miejsca i szafa bedzie idealnie dopasowana do wielkości pralki. Jak zyskasz dodatkowe miejsce po likwidacji wanny to obok prysznica możesz własnie ustawić sobie taką nadbudowe na pralke. Niestety pewnie w tej sytuacji bedziesz musiała skorzystać z pomocy hydraulika i trochę przebudować instalację, ale moim zdaniem jak najbardziej warto.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015