#2016-04-04 07:41:25 

Dumbledore

Użytkownik

Posty: 73

Skąd: Warszawa

Wiek: 34

Cześć wszystkim. Mam nadzieję, że pomożecie mi wybrać najlepszą ofertę, gdyż od tego zależy moja kariera, a chcę podjąć jak najbardziej przemyślaną decyzję. Otóż chodzi o wynajęcie biura. Zależy mi, by było to kompleksowe biuro, tzn. aby był też magazyn i parking. Macie coś na oku? Mieszkam pod Poznaniem.
#2016-04-04 09:30:12 

SkutyLodem

Użytkownik

Posty: 76

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 38

Dorbze, że zdecydowałes się na Poznań. Otworzenie własnego biura w stolicy Wielkopolski samo w sobie jest zapowiedzią sukcesu. Zwłaszcza, jeśli nawiążesz współpracę z firmą storico. Miałem do czynienia i polecam, złego słowa o nich powiedzieć nie mogę.
#2016-04-04 09:51:41 

wioletta_gdansk

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Katowice

Wiek: 40

Chciałam to napisać, ale już mnie uprzedzono. Jeśli zależy Ci na biurze z magazynem, parkingiem, koniecznie zainteresuj się tą firmą, o której już wyżej wspomniano. Będziesz mógł wówczas liczyć na usługi dodatkowe, takie jak przekazywanie towarów pochodzących z magazynu, do firmy/domu klienta. Podajesz tylko jeden adres, a wysyłką nie musisz się przejmować. Dla mnie ten fakt był bardzo wygodny i wiele pracy mi odjęło.
#2016-04-04 10:45:01 

Dumbledore

Użytkownik

Posty: 73

Skąd: Warszawa

Wiek: 34

Nie znałem tej firmy, ale przejrzałem ich stronę internetową, jak również opinie w Internecie i muszę powiedzieć, że mnie zaintrygowała. Podoba m się też opcja ochrony – kiedyś zostałem w firmie okradziony i teraz dużą uwagę do takich aspektów przykuwam. Rewelacja. Monitoring powinien być dosłownie w każdej firmie, niektórzy nie mogą sobie na niego pozwolić, a tu mam go już jakby z góry :).
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015