#2016-02-17 23:24:41 

Felix

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Tarnów

Wiek: 34

Bardzo proszę o polecenie firmy, która produkuje tanie i dobre lodówki chłodzące, najlepiej z okolic Krakowa. Pozdrawiam.
#2016-02-18 01:13:52 

mario_balotelli

Użytkownik

Posty: 50

Skąd: Łódź

Wiek: 32

Doprecyzuj może o co dokładnie ci chodzi, bo trochę trudno wywnioskować z samego twojego posta. Lodówki, ale jakie? Do domu, sklepu, kawiarni, restauracji, czy dokąd mają iść? I typowo lodówki, czy zamrażarki też?
#2016-02-18 03:48:46 

Felix

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Tarnów

Wiek: 34

Chodzi mi o tanie wyposażenie sklepu ES SYSTEM K, a właściwie bardziej kawiarni (takie słodkie rzeczy tam będą wystawione na widoku, ciasta, tarty, etc). Prawie wszystko już zrobione, czekamy na instalację oświetlenia, no i tych lodówek brakuje. Muszą się tylko sprawdzić w kwestii wydajności i oszczędności prądu. Nie wiem, jak tego szukać, jak na razie przeglądałem tylko Olx.pl. Nie było tam niczego, co by mnie zainteresowało.

#2016-02-18 05:47:46 

Liquid

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Andrychów

Wiek: 32

Osobiście to kupowałem prywatnie od jakiegoś gościa na OLX-ie właśnie, ale no, nie powiem, super długo to mi ta lodówka nie wytrzymała i potem za serwis musiałem płacić z własnej kieszeni. Obecnie znajduje się na złomie niestety, bo się okazało, że norm nie spełnia.
#2016-02-18 07:57:40 

mario_balotelli

Użytkownik

Posty: 50

Skąd: Łódź

Wiek: 32

Jak do sklepu to znam firmę, która się tym zajmuje. Oni się nazywają Es System K. Myślę, że znajdziesz ich bez problemu w Google, więc nie podaję linka. Muszę przyznać, że lada cukiernicza (http://www.essystemk.pl/index.php?p=m&idg=pr,11,400,418), którą od nich mam zamontowaną całkiem dobrze się prezentuje. No i nie zawodzi, przynajmniej na razie. Mnie ich polecił znajomy, który wcześniej korzystał z ich usług.

#2016-02-18 09:56:32 

Felix

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Tarnów

Wiek: 34

No właśnie też tak myślałem, że Olx raczej nie, bo tam raz, że nie będzie gwarancji pewnie, a wiadomo, jak to jest… a dwa, że ten, kto oszczędza, przepłaca dwa razy. Dzięki za polecenie firmy, zorientuję się tam bliżej co oferują.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015