#2016-02-12 00:35:14 

wioletta_gdansk

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Katowice

Wiek: 40

Witam wszystkich foprumowiczów. ostatnio zamieszkałam z moim narzeczonym, ponieważ stwierdziliśmy, że podejmiemy kolejny krok w naszej znajomości. Chcieliśmy się bliżej poznać, bo wiadomo, że człowiek może okazać się trochę inny, jeśli nagle zaczniemy z nim spędzać całe dnie. Okazało się jednak, że jest wspaniale i chyba przeprowadzimy się do własnego gniazdka (obecnie mieszkamy z jego rodzicami). Jarek – mój narzeczony – od dziecka interesował się budownictwem, wystrojem wnętrz. Mnie zaś to w ogóle nie kręci. Pozostawiłam mu wolną rękę, jeśli chodzi o wybór kluczowych elementów w budowie mieszkania. Dobrze zrobiłam?
#2016-02-12 02:10:08 

mario_balotelli

Użytkownik

Posty: 50

Skąd: Łódź

Wiek: 32

Jeśli od dziecka się tym interesuje, to na pewno sprawiłaś mu dużą radość, pozwalając mu na to. Będzie Ci za to wdzięczny i wiedz, że prędzej czy później odpowie Ci tym samym. Ty w domu też będziesz miała swoją działkę, gdzie będziesz decydowała o wszystkim.
#2016-02-12 04:35:55 

Liquid

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Andrychów

Wiek: 32

Tak, na przykład w kuchni, hehe.
#2016-02-12 05:30:51 

Syriuszka

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Grudziądz

Wiek: 28

I nie masz żadnego wpływu na te decyzje? Przecież to Wasze wspólne mieszkanie, moim zdaniem powinniście decydować razem. A wiesz chociaż, co on planuje czy postawił Cię przed faktem dokonanym?
#2016-02-12 07:46:55 

wioletta_gdansk

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Katowice

Wiek: 40

Oczywiście, ze wiem. Chcemy mieć dość spory, piętrowy dom. Planujemy dzieci, ponadto oboje pracujemy w dolmu więc musimy mieć swoje własne, oddzielne gabinety. Poza tym chcemy urządzić siłownię, i tak dalej. Co do ów wyborów, miałam na myśli konkretne decyzje. Na przykład Jarek zastanawia się teraz, którą spośród balustrady wybrać z tejże oferty: http://www.metalstyl.pl/balustrady/balkonowe-tarasowe . Podobają mu się takie nietypowe, nowoczesne i w sumie podzielam jego gust.
#2016-02-12 08:24:08 

Felix

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Tarnów

Wiek: 34

Może zdecydujcie się na zakup balustrady ze stali nierdzewnej Łódź to zbiorowisko świetnych firm w tym fachu, na przykład Metalstyl. Zamawiałem tam kiedyś schody.
#2016-02-12 10:30:43 

Kraken

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Annopol

Wiek: 22

Racja, ja na schody od łódzkiego wytwórcy także się nie zawiodłem. Były solidne, w sumie są, bo służą mi już dobre kilkanaście lat. Mam je wykonane ze stali nierdzewnej. Zauważyłem, że dużo ludzi decyduje się teraz na taką alternatywę i w pełni popieram tę popularność – schody tego rodzaju są bowiem tego warte.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015