#2016-02-08 05:34:44 

Betlegeza

Użytkownik

Posty: 26

Skąd: Augustów

Wiek: 29

Witajcie dziewczyny. Ostatnio zainteresowałam się tematem fototapet. Bardzo mi się spodobała jedna aranżacja w której właśnie użyto fototapety. Zna ktoś jakąś sprawdzoną firmę, gdzie mogę zamówić takie coś?
#2016-02-08 06:25:36 

Katatonia

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Skierniewice

Wiek: 35

Jeżeli interesuje cię fototapeta to koniecznie zajrzyj na http://www.decorshop.eu/produkty/fototapety/gory-c37. Ze strony którą podałam zamawiałam ostatnio tapetę do dużego pokoju. Bardzo dobra jakość wykonania oraz szybka i bezproblemowa realizacja zamówienia. Serdecznie polecam wszystkim.
#2016-02-08 08:53:13 

Syriuszka

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Grudziądz

Wiek: 28

Jeżeli chodzi o takie tapety to mam bardzo złe wspomnienia. Zamówiłam kiedyś na jednym z portali aukcyjnych taki zestaw. Tapeta po kilku dniach odpadła prawie w całości i nie nadawała się do dalszych działań. Przy każdym naniesieniu kleju marszczyła się i robiła miękka.
#2016-02-08 11:10:42 

Maola

Użytkownik

Posty: 46

Skąd: Warszawa

Wiek: 36

Nie każdy sprzedawca to dobry sprzedawca. Zamów taki zestaw ze strony z linku, firma ma w ofercie najwyższej jakości produkty więc nie będziesz martwić się o takie rzeczy. Ja osobiście korzystałam ze strony przy zamawianiu różnych rzeczy i mogę potwierdzić jakość. Pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015