#2016-02-04 06:59:39 

Pani_na_włościach

Użytkownik

Posty: 51

Skąd: Świder

Wiek: 31

Witajcie. Dostałam od szefa polecenie znalezienia firmy, która wykona dla nas zabezpieczenia zakładu pracy. Jest tutaj kilka podstawowych rzeczy takich jak alarmy i kamery, ale również interesują nas domofony. Chciałabym żeby wszystko wykonała jedna firma. Proszę o jakieś propozycje.
#2016-02-04 09:02:18 

potworna

Użytkownik

Posty: 46

Skąd: Rzeszów

Wiek: 20

Jeżeli jesteś zainteresowana jakąś konkretną firmą to zapraszam na stronę firmy Monitoring-it. Firma bardzo rzetelna. Montowała w naszej siedzibie w Krakowie systemy alarmowe. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej usługi oraz z całego podejścia firmy do zlecenia. Profesjonaliści jakich mało.
#2016-02-04 10:03:26 

Kraken

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Annopol

Wiek: 22

Ja swojego czasu bardzo dużo czytałem na temat kamer. Po wpisaniu w wyszukiwarce monitoring Kraków znalazłem właśnie stronę tej firmy. Zaskoczyła mnie duża ilość pozytywnych opinii na ich temat. Jak na razie dowiedziałem się wszystkiego na ten temat ale jeszcze nie zamówiłem.
#2016-02-04 10:47:04 

SkutyLodem

Użytkownik

Posty: 76

Skąd: Zielona Góra

Wiek: 38

Jestem jednym z klientów firmy. Bardzo szybka realizacja i dobry dobór produktów. Ogólnie bardzo mi się podobała współpraca ponieważ cały czas miałem wrażenie, że bardziej interesuje ich zadowolenie klienta niż zarobienie pieniędzy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015