#2016-02-03 07:06:25 

Dumbledore

Użytkownik

Posty: 73

Skąd: Warszawa

Wiek: 34

Czy ktoś zna grę podobną do paintballa, ale w znaczących pozycjach inną. Chodzi mi w szczególności o to, że ból po ciosach z kulek z farbą jest dość spory, a do tego mam skłonność do powstawania dużych siniaków. Mimo, że nie jestem mięczakiem, to wolę oddać się bardziej humanitarnej zabawie, ale czy jest coś takiego?
#2016-02-03 08:22:09 

Bobal

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Racławice

Wiek: 23

Możesz skorzystać z szerokiej oferty rozrywki w Poznaniu również w zakresie gier terenowych nie związanych z paintballem. Też nie lubię tch kulek z farbą, bo brudzą niemiłosiernie, nawet jak się ma odpowiedni kombinezon. Z dziećmi już się nie wybierzesz na tego typu rozgrywkę, bo nie będziesz ich narażał na obrażenia. Ale jest też rozgrywka laserowa i ją serdecznie polecam.
#2016-02-03 09:29:45 

Betlegeza

Użytkownik

Posty: 26

Skąd: Augustów

Wiek: 29

W tego typu rozgrywce zasady są podobne jak w paintballu, z tym, że do rozgrywki używa się markerów laserowych, a nie na kulki. To po prostu odmiana laserowego paintballa, która nie boli, a jest równie interesująca i wciągająca. Byłam na takich rozgrywkach z nastolatkami i podobało im się bardzo. Teraz nie mam żadnych przeciwwskazań, aby sami zapisywali się na wybrane terminy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015