#2016-02-01 05:05:43 

Felix

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Tarnów

Wiek: 34

Witam witam. Musze wymienić w domu wszystkie drzwi, bo takie starocie mam brzydkie i nieszczelne, ze az zal i nie wiem komu się może jeszcze podobać, wstyd ludzi do domu zapraszać i takie drzwi pokazywać. Najchetniej bym je wystawil i wcale nie miał, może by lepiej było niż z tym, które mam teraz porobione. Ktos jakies sklepy poleci, czy cos? Zey drzwi były ładne, szczelne, dobrej jakości no i jeszcze najlepiej, żeby cena tez była spoko, bo wiadomo, czasy takie, ze oszczedzac trzeba.
#2016-02-01 05:53:25 

Liquid

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Andrychów

Wiek: 32

Weź sobie w internecie poszukaj. Na pewno znajdziesz cos takiego, co Cie zainteresuje, nawet daleko szukac nie będziesz musial, nic wozic nie będzie trzeba, do domu Ci dostarcza, a jeszcze o wiele taniej niż w sklepie takim zwykłym.
#2016-02-01 07:31:37 

Felix

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Tarnów

Wiek: 34

Znalazlem na razie cos takiego http://cerchem.pl/oferta/drzwi/ czy to będzie dobre czy szukac dalej? Bo ja się na tym nie znam?
#2016-02-01 09:00:15 

Liquid

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Andrychów

Wiek: 32

Szczerze mowiac, to znalazels najlepsza strone jaka mogles. Dalej szukac nie musisz, tylko wybierz jakies, które tam sa, zamawiaj i więcej się nie zastanawiaj. Kupowalem tam w zeslym roku komplet okien PCV. Powiem ci ze zupełnie inny standard obsługi klienta, tkai europejski.
#2016-02-01 10:06:36 

Felix

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Tarnów

Wiek: 34

No to chyba miałem farta, że tak mi się udało. Dlugo nie szukałem, ale jestem zadowolony, ze tak mi się udało wszystko. Drzwi już zamowilem, zaplacilem za wszystko, mam nadzieje, ze dostawa nie będzie zbyt długo trwala i zaraz będę miał piękne, wytrzymale i szczelne drzwi, żeby było przyjemnie i wesoło.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015