#2016-01-13 09:06:55 

Liquid

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Andrychów

Wiek: 32

Chcialem kupic pistolet na kulki, taki do zabawy ze znajomymi i zeby postrzelac do celu w ogrodzie przy domu. Słyszalem wiele opinii, ze pistolety zasilane gazowo to dzisiaj juz anachronizm i wiekszosc korzysta z pistoletow elektrycznych. Czy to prawda?
#2016-01-13 10:22:58 

Bobal

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Racławice

Wiek: 23

W sklepach ciągle można trafić na broń taką i taką. To po prostu zależy od samego sklepu i od tego, jakiej repliki broni szukasz. Jak ma być to pistolet do zastosowań czysto amatorskich, to rzeczywiście chyba lepiej będzie zainwestować w tzw. elektryka. Jest prosty w obsłudze i bardziej ekonomiczny.
#2016-01-13 11:24:40 

Kraken

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Annopol

Wiek: 22

Większość replik gazowych to modele bardziej profesjonalne, a przez to nieco droższe niż elektryczne. Ich wadą jest koszt eksploatacji, dlatego większość użytkowników powoli przechodzi na elektryki. Jeśli jednak taką broń zamierzasz używać sporadycznie, to znowu koszty zabawy nie będą jakieś kolosalne, nawet jeśli będziesz korzystać z gazowca.
#2016-01-13 12:20:49 

\/\/ittold

Użytkownik

Posty: 98

Skąd: Karczew

Wiek: 39

Kiedyś bawiłem się pistoletem AGS, takim na kulki i to jest naprawdę bardzo mocna broń. Zawsze zastawiałem się jaką siłę rażenia mogą mieć kulkowe shotguny, coś takiego jak http://www.taniemilitaria.pl/pl,kategoria,shotguny,3,5,43,46,0,1,name,asc.html. Ciekawy jestem jak duże zniszczenie może zrobić rozbryzg kilkunastu/kilkudziesięciu plastikowych kulek jednocześnie. Może kiedyś będę miał okazję pobawić się tego typu bronią.
#2016-01-13 13:05:06 

Bobal

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Racławice

Wiek: 23

Zapomniałem wspomnieć, że tanią broń z zasilaniem gazowym można znaleźć w sklepie internetowym taniemilitaria.pl. Oczywiście w innych sklepach z militariami też znajdziesz takie repliki, jednak radzę zastanowić się właśnie nad zakupem elektryka.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015