#2016-01-04 05:35:36 

Dumbledore

Użytkownik

Posty: 73

Skąd: Warszawa

Wiek: 34

Przeglądałem ostatnio jakiś magazyn o wnętrzach i trafiłem na reklamę producenta naklejek ściennych, fototapet i innych takich akcesoriów. Przyznam, że przykladowa aranżacja bardzo mnie zainteresowała i chcę coś podobnego zrobic w swoim domu. Zastanawiam się tylko, czy warto. Korzystaliscie z takich rozwiązań? Rzeczywiście efekt prezentuje się tak jak na wizualizacjach czy zdjęciach przykładowych aranżacji?
#2016-01-04 06:10:40 

wioletta_gdansk

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Katowice

Wiek: 40

Miałam bardzo podobne obawy. Zwłaszcza, ze interesowała mnie naklejka drzewo. Jak się później okazało, była on niedroga i niezwykle mała. W sklepie studio-dekoracji.com.pl znalazlam podobny model, ale w znacznie większym rozmiarze i efekt bardzo mi odpowiada. Jeśli wybierzesz dobry rozmiar i estetycznie przykleisz naklejke, nie będziesz zawiedziony.
#2016-01-04 08:45:15 

Bobal

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Racławice

Wiek: 23

Zdecydowałem się na dekoracyjne naklejki na ściany za namową żony. Byłem sceptycznie nastawiony, bo niska cena nie wróżyła dobrego efektu, ale bardzo pozytywnie się zaskoczylem.
#2016-01-04 10:27:01 

Dumbledore

Użytkownik

Posty: 73

Skąd: Warszawa

Wiek: 34

A jak z trwałością takiej naklejki? Nie zaczyna się odklejać po upływie kilku miesięcy? Boje się tego, że szybko straci swoj urok i zacznie straszyć zamiast zdobić.
#2016-01-04 10:45:49 

Bobal

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Racławice

Wiek: 23

Ja zdecydowałem się na naklejkę stosunkowo niedawno, także trudno mi się w tej kwestii wypowiadać. Znajomi mają ją znacznie dłużej i nigdy nie narzekali, że są z nią jakieś problemy, dlatego jestem dobrej mysli :)
#2016-01-04 11:06:51 

wioletta_gdansk

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Katowice

Wiek: 40

Tak jak pisałam wcześniej – jak dobrze przykleisz, to nie będzie żadnych problemów. Ważne jest tez to, gdzie kupisz naklejkę i jakiej będzie jakości. Nie staraj się zanadto oszczędzać, a nie będzie zle. Od biedy możesz postawić na inne rozwiązanie - szablony malarskie. Uzyskasz bardzo podobny efekt i nie będziesz się musiał martwić o wysychający klej :)
#2016-01-04 11:53:29 

Dumbledore

Użytkownik

Posty: 73

Skąd: Warszawa

Wiek: 34

I to jest chyba idealna dla mnie opcja. Przejrzalem dostępne w sklepach szablony i nierzadko prezentują się one tak samo jak naklejki, dlatego najprawdopodobniej się zdecyduje. Jak nie zapomne pochwalę się zdjęciem mojego salonu :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015